Kuruluş Hakkında

iSG Haber Kuruluş Hakkında

kurulus hakkinda isghabercomtr | İSG HABER™
Kuruluş Hakkında | İSG HABER™

İnsan ömrünün en az üçte birini çalışarak geçirir. O nedenle insan hayatını sağlıklı ve güvenli kılmanın anahtarı çalışma hayatından geçmektedir. İş sağlığı ve güvenliği; insanların ve toplumun sağlığını ve güvenliğini oluşturan en önemli basamaktır.

İSG Haber Ajansı Projesi Hayata Geçti

İSG Haber Ajansı, 2021 yılının Haziran ayında iş sağlığı ve güvenliği kültürünün yapı taşını oluşturmak için yayın hayatına başlamıştır. İSG Haber Ajansı’nın Kurucu, İmtiyaz Hakkı Ortağı Muhammed Fatih Tüten ve Mehmet Erdem Tokuş 14 yıllık İSG eğitim kurumu tecrübesiyle sektöre yeni bir ses getirmek adına İSG Haber Ajansı projesini hayata geçirmişlerdir.

İSG Haber Ajansı yayıncılık ilkelerine bağlı, iş sağlığı ve güvenliğinin getirdiği vicdani sorumluluğunu omuzlarında taşımayı kabul ederek fikir fabrikası gibi çalışmaktadır.

İSG Haber Ajansı Büyük Bir Aile Haline Gelmiştir

İSG Haber Ajansı bünyesinde profesyonel editör, muhabir ve tasarımcılarıyla yayın hayatını sürdürmesinin yanı sıra; İSG camiasında işveren, çalışan ve İSG profesyonellerinin fikri katılımlarıyla büyük bir aile haline gelmiştir.

İSG Haber Ajansı, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, “Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır” sözünü şiar edinmiştir. Doğruya doğru demenin dürüstlüğü, yanlışa yanlış demenin cesurluğu ile İSG Haber Ajansı yayın hayatını sürdürmektedir.

Kurulus Hakkinda | İSG HABER™
Kuruluş Hakkında | İSG HABER™
Başa dön tuşu