Dünya

Son dakika dünya haberleri ve dünya haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. dünya ile ilgili 8 haber listeleniyor.

Dünya Haberleri

Dünyanın yarısı işini yapmıyor

Uluslararası Çalışma Örgütü’nün (ILO) yayımladığı istatistiklere göre dünya genelinde eğitimli insanların yarısı kendi mesleğini icra etmiyor.

Dünya İSG Kongresi’ne geri sayım başladı

Kanada, “Herkes için güvenli ve sağlıklı çalışma sağlamak için küresel çözümler” temasıyla düzenlenecek Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Kongresine...

Tarımdaki iş kazaları için eylem planı

İrlanda’nin Çiftlik Güvenliği Ortaklığı Danışma Komitesi (FSPAC), tarim sektöründeki iş kazalarının önüne geçmek için yeni plan hazırladı.

Ölen işçi hatırasına anlamlı çalışma

Kanada’nın NL Stephenville kasabasında çalışırken hayatını kaybeden işçi hatırasına beyzbol sahası inşa edildi.

İş güvenliğinde Guinness başvurusu

Dubai’de düzenlenen uluslararası iş güvenliği etkinliğine rekor katılım için yetkililer Guinness Dünya Rekoru başvurusunda bulundular.

Tarihteki en büyük iş kazaları

Dünyada pek çok iş kazası mevcuttur ve bu kazalar büyüklüklerine göre etkisi de artmaktadır. Yapılan araştırmalar sonucu en büyük kazalar, iş kazası s...

Bu yangın 24 milyon dolara mal oldu

Meksika’da petrol platformunda çıkan yangın, 24 milyon 900 bin dolar zarara yol açtı

Nepal'i sel ve heyelan vurdu: 3’ü işçi toplam 11 ölü

Nepal'de şiddetli yağışların yol açtığı sel ve heyelanlarda 3’ü işçi olmak üzere toplam 11 kişi hayatını kaybetti, 25 kişi ise kayboldu.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz