Kamu Personel Alımı

Türk-Alman Üniversitesi Personel Alımı

İstanbul Türk-Alman Üniversitesi, kadrosuna 6 sözleşmeli personel alımı yapacak. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na göre gerçekleştirilecek alımlar için başvurular, 20 Kasım 2023 tarihinde başladı ve 4 Aralık 2023 tarihine kadar devam edecek.

Türk-Alman Üniversitesi Personel Alımı Yapacak

Türk-Alman Üniversitesi Personel Alımı
Türk-Alman Üniversitesi Personel Alımı

Başvurular nereden yapılacak?

Başvurular, Türk-Alman Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı internet sitesi üzerinden yapılabilecek. Başvuru sürecinde adaylardan istenen belgeler arasında KPSS puan belgesi, diploma fotokopisi, nüfus cüzdanı, özel sektörde veya kamu kurumlarında çalışılan süreleri gösteren belgeler, adli sicil kaydı, askerlik durum belgesi ve bir adet fotoğraf bulunuyor.

Personel Alınacak Pozisyonlar

Türk-Alman Üniversitesi Personel Alımı
Türk-Alman Üniversitesi Personel Alımı
Türk-Alman Üniversitesi Personel Alımı
Türk-Alman Üniversitesi Personel Alımı

Başvuru Sonuçları Nereden İlan Edilecek?

Başvuru yapacak adayların, Türk-Alman Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Başvuruların değerlendirmesi, 2022 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınarak yapılacak. Başvuru sonuçları, www.tau.edu.tr adresinden ilan edilecek ve asil kazanan adayların sayısı kadar yedek belirlenecektir.

Değerlendirmelerde eşit puan durumunda öncelik, mezuniyet tarihine göre belirlenecek olup, bu durumda bile eşitlik devam ederse yaş büyük olan aday tercih edilecektir.

Adaylar Nereye Başvurmalı?

Başvuruda bulunacak adayların dikkatlice başvuru şartnamelerini incelemesi ve istenilen belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlamaları önemlidir. İlan edilen pozisyonlara atanmaya hak kazanan adayların, sonuçların ilan edilmesinden itibaren 10 iş günü içerisinde gerekli belgelerle Türk-Alman Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na başvurmaları gerekmektedir.

Değişiklik Yapma veya İptal Etme Hakkı

Türk-Alman Üniversitesi, ilanın her aşamasında değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutarken, gerçeğe aykırı belge sunan veya beyanda bulunan adayların sözleşmelerinin feshedileceğini, hakkında yasal işlem başlatılacağını ve alınan bedelin yasal faizi ile birlikte tazmin edileceğini belirtti.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu