Kamu Personel Alımı

Tarsus Üniversitesi, Yeni Öğretim Üyelerini Arıyor!

Tarsus Üniversitesi, kadrosunu güçlendirmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun ve ilgili yönetmeliklerin öngördüğü kriterlere uygun olarak 9 yeni öğretim üyesi alacak. Başvurular 1 Aralık 2023 tarihine kadar kabul edilecek.

Kariyer Fırsatı, Tarsus Üniversitesi Yeni Öğretim Üyelerini Arıyor!


Başvuru Süreci ve Şartları:

  • Profesör ve Doçent kadrolarına başvurular Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı’na, Doktor Öğretim Üyesi başvuruları ise ilgili fakülte dekanlıklarına şahsen veya posta yoluyla yapılacak. Posta ile yapılan başvuruların son başvuru tarihinden sonra ulaşması kabul edilmeyecek.
  • Başvuru süresi ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren en az 15 gün olarak belirlendi. Süresi içinde yapılmayan veya eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacak.
  • Yurtdışından alınmış unvan ve diplomalar için onaylı suretler ile Üniversitelerarası Kuruldan denklik belgesi gerekmekte. Ayrıca, 2547 sayılı Kanun’un Ek 38. maddesi uyarınca belirlenen %30’luk kota kapsamında Doktor Öğretim Üyesi kadrosu bulunmamaktadır.

Başvuru Belgeleri:

  • Öğretim üyesi başvuru formu, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi, e-Devlet üzerinden alınacak adli sicil belgesi, askerlik durum belgesi (erkek adaylar için), lisans, yüksek lisans ve doktora mezuniyet belgeleri ve doçentlik belgesi (Profesör ve Doçent kadrolarına başvuranlar için) (e-Devlet üzerinden alınan belgeler kabul edilecektir).
  • Adaylar, başvuru dosyalarını ilgili kadroya göre belirlenen takım sayısında fiziksel ve dijital ortamda teslim etmelidir.

Tarsus Universitesi Yeni Ogretim Uyelerini Ariyor jpg | İSG HABER™
Tarsus Üniversitesi, Yeni Öğretim Üyelerini Arıyor!

Son Başvuru Tarihi: 04.12.2023 (Mesai Bitimi)

Profesör ve Doçent kadroları daimi statüdedir. İlanın detaylarına www.tarsus.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu