Kamu Personel Alımı

Pamukkale Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Denizli Pamukkale Üniversitesi, öğretim üyesi alımı yapacak. Yükseköğretim Kanunu ve ilgili yönetmeliklere uygun olarak gerçekleştirilecek olan alım için başvurular, 1 Aralık 2023 tarihine kadar kabul edilecek.

Pamukkale Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapıyor

Pamukkale Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı 
Pamukkale Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı 

Başvuru Şartları:

Başvuruda bulunacak adayların, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımaları gerekmektedir. Her adayın sadece bir kadroya başvurmasına izin verilecek ve unvanlarının altında başvuruda bulunmalarına müsaade edilmeyecek.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler:

Başvuruda bulunacak adaylardan istenen belgeler arasında Başvuru Formu, Doçentlik Belgesi, Akademik Değerlendirme Belgesi, Askerlik Belgesi ve kamu hizmetini gösterir belge yer almaktadır.

Profesör kadroları için ayrıca geniş kapsamlı bir CD/USB içeriği talep edilirken, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadroları için de özgeçmiş ve yayın listelerini içeren CD/USB’ler gerekmektedir.

Başvuru Tarihi:

Başvuruların, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 04 Aralık 2023 mesai bitimine kadar şahsen veya posta yoluyla yapılması gerekmektedir.

Ayrıca, yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış ve belgelendirilmiş olması gerekmektedir.

Başvuru Belgesi Nereden Alınır?

Başvuru belgesi ve diğer detaylı bilgiler için Pamukkale Üniversitesi Resmi Web Sitesi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu