Kamu Personel Alımı

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Personel Alım İlanı

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi, öğretim üyeleri alımı için başvuruları kabul etmeye hazırlanıyor. Üniversite, 30 yeni akademisyenle güçlenmeyi hedefliyor. Başvurular, 1 Aralık 2023 tarihine kadar alınacak.

Kariyer Fırsatı, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Personel Alım İlanı

Başvurular Elektronik Ortamda Alınacak

Adaylar, başvurularını Üniversite Bilgi Yönetimi Sistemi (ÜBYS) üzerinden Akademik Personel Başvuru Modülü aracılığıyla elektronik olarak gerçekleştirecekler. Başvuru sürecinde adaylardan istenen belgeler arasında özgeçmiş, öğrenim belgeleri, yayın listesi, bilimsel çalışmalar ve yayınlar yer alıyor. Başvuru şartları ve detayları, Üniversitenin resmi internet sitesinde yer alan başvuru kılavuzunda açıklanmıştır.

Başvuruların Son Tarihi: 1 Aralık 2023

Başvurular için son tarih 1 Aralık 2023 olarak belirlenmiştir. Adaylar, başvurularını ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde tamamlamaları gerekmektedir. Başvuruda bulunacak adaylar için önemli bir hatırlatma: Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.

Adaylarda Aranan Nitelikler

Başvuracak adaylardan, 657 sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen şartları taşımalarının yanı sıra, Profesör ve Doçent kadrolarına atanacak adayların daimi statüde olmaları beklenmektedir. Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezi yabancı dil sınavı veya eşdeğerliği kabul edilen sınava ilişkin sonuç belgesine sahip olmak da başvuru şartları arasında bulunmaktadır.

İlgili Linkler:

Notlar:

  • Üniversite, ilanda değişiklik yapma ve ilan takviminde değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.
  • Başvuru yapacak olanların, daha önce çalıştıkları kamu kurumlarından alacakları onaylı hizmet belgelerini başvuru sistemine yüklemeleri gerekmektedir.
Izmir Katip Celebi Universitesi Personel Alim Ilani jpg | İSG HABER™
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Personel Alım İlanı
Izmir Katip Celebi Universitesi Personel Alim Ilani 2 jpg | İSG HABER™
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Personel Alım İlanı
Izmir Katip Celebi Universitesi Personel Alim Ilani 3 jpg | İSG HABER™
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Personel Alım İlanı
Izmir Katip Celebi Universitesi Personel Alim Ilani 4 jpg | İSG HABER™
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Personel Alım İlanı
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu