Kamu Personel Alımı

İBB’den Personel Alımı: Başvurular Başladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, çeşitli alanlarda 18 daimi personel alımı gerçekleştirecek. Destek Personeli, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Personeli, Okul Öncesi Öğretmeni, Şoför ve Halkla İlişkiler Görevlisi pozisyonları için yapılan alımlarla, istihdam olanaklarına katkı sağlanacak.

İBB’den Personel Alımı: Başvurular Başladı

İBB'den Personel Alımı Başvurular Başladı
İBB’den Personel Alımı: Başvurular Başladı

Başvuru Tarihi ve Yeri

Başvurular, 17 ile 23 Kasım 2023 tarihleri arasında internet üzerinden yapılabilecek. Başvuru süreci oldukça basit, adaylar başvurularını belediyenin internet sitesi üzerinden elektronik ortamda tamamlayabilecekler. Başvuru sürecinde adaylardan herhangi bir belge talep edilmeyecek.

İBB'den Personel Alımı Başvurular Başladı
İBB’den Personel Alımı: Başvurular Başladı

Adaylardan İstenen Nitelikler:

  • Destek Personeli: En az lise mezunu olmak, taşıma, istifleme, şoförlük ve beden gücü gerektiren işlerde çalışmayı kabul etmek.
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Personeli: Meslek liselerinin Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümlerinden veya ön lisans düzeyinde mezun olmak, MS Office programlarını kullanabilmek, arşiv kayıt ve dosyalama yapabilmek.
  • Okul Öncesi Öğretmeni: Lisans düzeyinde okul öncesi öğretmenliği ve temel eğitim bilimleri bölümünden mezun olmak, tercihen yüksek lisans mezunu olmak, tercihen 2 yıl deneyimli ve İngilizce bilen adaylar öne çıkacaktır.
  • Şoför: E sınıfı ehliyet sahibi olmak, SRC 2 ve SRC4 belgesine sahip olmak, tercihen lise mezunu olmak.
  • Halkla İlişkiler Görevlisi: En az lise mezunu olmak, İstanbul Büyükşehir Belediyesi talep ve şikayetleri için çözüm ve aksiyon alıp saha ve müdürlük idari birimlerde görev yapmayı kabul etmek.

Başvuru detayları ve başvuru kılavuzu:

Başvuru detayları ve başvuru kılavuzuna ulaşmak için tıklayın.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu