Kamu Personel Alımı

İBB Daimi İşçi Alımı Başladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, daimi işçi alımı için başvuruların başladığını duyurdu. Toplamda 14 kişinin istihdam edileceği bu alımlar, 1 Büro Personeli, 11 Saha Destek Personeli, 1 Filo Takip Personeli ve 1 Uzman olarak görevlendirilecek.

İBB Daimi İşçi Alımı Başladı: İşte Detaylar

İBB Daimi İşçi Alımı Başladı
İBB Daimi İşçi Alımı Başladı

Başvurular Nereden Yapılacak?

Başvurular, linkteki adres üzerinden gerçekleştirilecek. Başvuruların kabul edileceği tarih aralığı 20 Kasım 2023 tarihine kadar sürecek. Bu tarihten sonra yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacak.

Başvuru Şartları:

  • Büro Personeli: Lisans mezunu olmak, en az 3 yıl tecrübeli olmak, analiz ve problem çözümü konusunda etkin olmak.
  • Saha Destek Personeli: En az lise mezunu olmak, MS Office programlarını bilmek, diksiyonu düzgün ve insan ilişkilerinde güçlü olmak.
  • Filo Takip Personeli: En az lise mezunu olmak, kaynak planlama ve düzenleme konusunda yetenekli olmak, disiplinli ve Office programlarını kullanabilen.
  • Uzman: Lisans mezunu olmak, en az 5 yıl alanında tecrübe sahibi olmak, organizasyonel gelişim, yetenek gelişimi, eğitim ve yönetim konusunda tecrübeli olmak, etkili iletişim kurabilen ve takım çalışmasına önem veren.

Başvurusu kabul edilen adaylara mülakat yer ve zamanı, mesaj veya e-posta yoluyla bildirilecek. Başvurular, herhangi bir belge olmadan online olarak yapılabilecek.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu