GündemMakale

Belediyelere KPSS Şartsız Memur Alımı

Yerel seçimlere yaklaşırken, birçok belediye KPSS şartı aranmaksızın personel ve memur alımı için kapılarını açtı. Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Çankaya Belediyesi, çeşitli birimlerde memur alımı yapacak. İşte detaylar:

Belediyelere KPSS Şartsız Memur Alımı Başladı

Belediyelere KPSS Sartsiz Memur Alimi 1 jpg | İSG HABER™
Belediyelere KPSS Şartsız Memur Alımı

Başvuru süreci başladı

Ankara Büyükşehir Belediyesi, zabıta ve itfaiye eri alımı için başvuruları almaya başladı. Son başvuru tarihi olan 27 Ekim 2023 tarihini kaçırmayın ve belgelerinizi eksiksiz bir şekilde hazırlayın. Başvuruların şahsen yapılması gerekiyor.

İtfaiye erleri aranıyor

Belediyelere KPSS Sartsiz Memur Alimi 2 1 jpg | İSG HABER™
Belediyelere KPSS Şartsız Memur Alımı

Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Eri pozisyonu için yazılı ve sözlü sınavlar düzenleyecek. Sınavlar 15 Kasım 2023-19 Kasım 2023 tarihleri arasında yapılacak. Adayların sınav yeri ve saati hakkında bilgi sahibi olmaları önemli.

Çankaya Belediyesi işe alıyor

Çankaya Belediyesi, memur alımı için KPSS puanınızın önemli olduğunu hatırlatıyor. Şahsen yapılan başvurular ve posta yoluyla yapılacak başvurular için gerekli belgeleri eksiksiz hazırlayın.

Memur ve zabıta memuru alımı

Çankaya Belediyesi, belirli kadrolara memur ve zabıta memuru alımı yapacak. Başvuruların nasıl yapılacağını dikkatlice inceleyin ve bu fırsatı kaçırmayın.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu